0332 345 37 25
 
 
 
 
BİZDEN HABERLER

My Gross 10.Şubesini Açıyor! / 09.03.2017

 Hızla büyüyen ''My Gross'' 10.şubesini Bosna Hersek mahallesi Mesaj caddesinde, 10 Mart Çarşamba günü açıyor...

My Gross 9. şubesini dualarla açtı / 29.12.2016

My Gross 9. şubesini dualarla açtı

My Gross Toptan Market, 9. perakende satış mağazasını Ali Ulvi Kurucu Caddesi’nde düzenlenen tören ile açtı. 650 metrekare alanda kurulan mağazanın açılışına My Gross Sahipleri Arif Özbabacan ve Cemal Güzeloğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış öncesi My Gross’un yeni mağazası hakkında bilgi veren Mağazalar Genel Koordinatörü İbrahim İriş, yeni mağazaları ile ucuzluğu halkın ayağına getirdiklerini belirterek, “650 metrekare alan üzerinde kurduğumuz bu mağazamız ile Konya’da 9. şubemizi açmış olduk. Mağazamızda 20 çalışan istihdamı ile toplan personel sayımız 200’ü buldu” dedi.

 

My Gross Hızla Büyüyor! / 29.12.2016

My Gross Hızla Büyüyor!

Konya’da toptan marketçilik alanında isminden söz ettiren My Gross, Anadolu Sanayi girişi ve Konya Park şubelerinin ardından, Karatay bölgesindeki Adalet Plaza’daki 3. şubesini de hizmete soktu.

My Gross marketin açılışına AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun, SELSİAD Başkanı İsmail Hakkı Kolat, ve yönetim kurulu üyeleri, Konya’nın tanınmış toptancı ve işadamları  ile çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış konuşmasını yapan My Gross Yönetim Kurulu Üyesi Arif Özbabacan, açılışa katılan herkese teşekkür ederek, “My Gross olarak 3. şubemizi hizmete sokmanın heyecanını yaşıyoruz. Dünyada ve Türkiye’de giderek yaygınlaşan gross marketlerden bir tanesi olarak Konya’da da aktif olarak hizmet veriyoruz. İnşallah hizmet ağımız genişleyecek. Katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.  My Gross Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Güzeloğlu ise uygun fiyatla en iyi ürünleri vatandaşların beğenisine sunduklarını belirterek, “Toptan fiyatına perakende sloganı ve anlayışıyla hizmet veriyoruz. Tüm ürünlerimizin fiyatlarını en uygun şekilde tutup, Konyalıların hizmetine sunmak için gayret ediyoruz” dedi. Selçuklu Sanayici-İşadamları Derneği (SELSİAD) Başkanı İsmail Hakkı Kolat ise, Konya’dan böyle markaların çıkmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Konya merkezli marketlerimizin açılması bizlere son derece sevinç veriyor. Bir Konyalı olarak hep Konya markalarını tercih ediyoruz. Arif ve Cemal kardeşlerimiz de açtıkları bu güzel marketler ile şehrimize en iyi hizmeti veriyor. Şehrimize böyle bir değeri kattıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Konuşmaların ardından yapılan dua ile açılış kurdelesi kesildi. Açılışa özel indirimler ve çeşitli ikramlar müşteriler tarafından büyük beğeni topladı.

 
 
 
ANA SAYFAKURUMSALMAĞAZALARIMIZİNSERTİNSAN KAYNAKLARIİLETİŞİM